O psychologii, o psychiatrii, o psychoterapii - forum psychologiczne, zagadnienia psychologiczne forum, zaburzenia psychiczne

Forum o psychologii.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-07-08 19:34:50

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-12
Posty: 74
Punktów :   

dlaczego ich motywacja była aż tak wysoka

Uczestnicy spojrzeli po sobie, wywracając oczami. - No, może 3 - wymamrotała pewna kobieta, a inni zgodzili się z nią.
- Świetnie - powiedziałem, przechodząc do Etapu 3: Dlaczego nie wybrałeś mniejszej liczby? Innymi słowy, dlaczego nie zdecydowali, że są jeszcze mniej zmotywowani? Dlaczego nie wybrali "2" czy nawet "1"?

To pytanie zawsze zbija wszystkich z pantałyku. Ludzie oczekują pytania: "Dlaczego nie wybrałeś większej liczby? Dlaczego nie jesteś bardziej zmotywowany? Dlaczego bardziej nie pożądasz tego, czego ja uważam, że powinieneś chcieć?"

Ja jednak nie zadałem takich pytań. Zamiast tego, chciałem wiedzieć, dlaczego ich motywacja była aż tak wysoka. Dlaczego w jakimkolwiek stopniu byli zmotywowani do posłuchania mojej prezentacji? Dlaczego, pomimo wszystko, byli obecni?

Musiałem zaczekać dobrą chwilę, ale w końcu otrzymałem odpowiedź. - Ponieważ, chociaż naprawdę jestem przekonany do sposobu naszego działania - powiedział pewien mężczyzna - i chociaż sam osobiście pracowałem nad udoskonaleniem naszych obecnych strategii, więc wiem, że są skuteczne... pomimo tego wszystkiego, jest kilku pracowników, z którymi nie wiemy, jak sobie poradzić. Może ta nowa metoda zadziała choćby na jednego z nich. Dlatego tu jestem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.navia-ots.pun.pl www.naruto-live.pun.pl www.polskie-zycie.pun.pl www.mago1w.pun.pl www.mosina.pun.pl